Tablety, prášek, nebo gel – nejlepší mycí prostředek pro vaši myčku a jak jej použít

Detergenty do myčky jsou nabízeny ve všemožných velikostech a tvarech. Který je pro vás ten pravý? Krátká odpověď zní, že ten, který se vám nejvíc líbí. Můžete si udělat své vlastní srovnání, otestovat nejlepší produkty ve vlastní myčce a pak se rozhodnout, jestli vás osloví tablety, prášek, nebo gel. Vzhledem k tomu, že tablety do myčky jsou nejoblíbenější formou detergentu pro myčky nádobí, najdete v této kategorii největší nabídku produktů. Další podrobnosti o tom, které tablety jsou pro daný účel nejlepší, najdete níže.

Přípravky do myčky v tabletách – nejoblíbenější produkt

Tablety do myčky jsou oblíbenou formou detergentu do myček. Snadno se používají, jsou účinné a existují v mnoha provedeních. Vzhledem k tomu, že je k dispozici tolik různých typů tablet do myčky, můžete je s největší pravděpodobností najít za sníženou cenu nebo ve speciální nabídce. Přečtěte si, které tablety se nejlépe hodí k jakému účelu v našem srovnání níže.

1. Somat Classic tablety jsou nejlepším univerzálním čisticím prostředkem, pokud dáváte z detergentů přednost tabletám v kombinaci se samostatnou solí a leštidlem.

2. Pro srovnání, Somat All in One vykazuje stejné čisticí vlastnosti jako klasická tableta, plus šest dalších výhod, včetně okamžité aktivace, odstraňovače skvrn z čaje a kávy, ochrany skla, leštidla, soli do myčky a ochrany myčky.

3. Pokud hledáte ještě efektivnější multiaktivní produkt, Somat All in One Extra vykazuje stejné čisticí vlastnosti jako klasická tableta, plus další výhody Somatu All in One, a doplňuje množství dodatečných funkcí díky extra neutralizátoru zápachu, účinnému čištění od 40° a dodatečnému lesku u nerezové oceli.

Naší nejlepší tabletou do myčky je Somat Gold. Kromě všech výše uvedených vlastností nabízí navíc vyšší výkon pro mytí připálených hrnců a pánví a také sušicí efekt. Bonus: tablety jsou baleny v tenké fólii, kterou není třeba ručně rozbalovat. Umístěte ji přímo do přihrádky na čisticí prostředek a rozpustí se v myčce. Mimochodem: nejsme jediní, kdo si myslí, že Somat Gold je ta nejlepší tabletka do myčky. Přední německá zkušebna spotřebního zboží „Stiftung Warentest“ je označila za nejlepší multifunkční tablety v nedávném srovnání produktů a staly se vítězem Volby spotřebitelů - Nejlepší novinka roku 2019.

Detergent do myčky ve formě gelu – vycházející hvězda

Gel v posledních letech získal na popularitě. Somat Gold Gel je obzvláště vhodný pro vypořádání se s tukem – je perfektní, pokud po grilování nebo smažení máte mastné nádobí. Nejen že čistí nádobí a pánve, ale pomůže odstranit i zbylé mastnoty uvnitř myčky, například na filtru. Mezi další výhody patří flexibilita dávkování a extra lesk. Tento gel do myčky kombinujte se solí, pokud je tvrdost vody vyšší než 21 °dH (stupňů německé tvrdosti).

Více v této kategorii

Více informací