Skip to Content

Odpovědnost

UNICEF

Dětský fond OSN je organizace OSN, která poskytuje humanitární a rozvojovou pomoc dětem po celém světě. Od roku 2019 podporujeme celosvětové výživové programy UNICEF. Od té doby jsme poskytli 18 milionů příspěvků na zdravé stravování ke zlepšení kvality stravování více než 100 tisíc dětí za rok.V roce 2021 pokračujeme s podporou UNICEF ve stejné míře.

Sociální angažovanost

Všechny naše Pur PET lahve se již skládají ze 100% recyklovaného materiálu. Kromě toho jsme v roce 2019 začali používat 25 % Social Plastic® v našich tělech lahví Pur Pro Nature a od roku 2020 se tyto lahve skládají z 50 % Social Plastic®. Používáním Social Plastic® přispíváme k cirkulární ekonomice pro plasty a k sociálnímu pokroku.

Péče o citlivou pokožku

Všechny naše receptury jsou šetrné na pH citlivou pokožku a jsou dermatologicky testovány. Pur Sensitive byl certifikován Evropským střediskem pro výzkum alergií (ECARF) jako mycí prostředek vhodný pro alergiky.

Zelená čistota

Pur Pro Nature je bez barviv, vyrobený z 95,5% přírodních složek a zároveň má vysokou schopnost rozpouštět tuky. Kromě toho je Pur Pro Nature šetrný k pH pokožky, dermatologicky testován a obzvláště šetrný k citlivé pokožce. Pur Pro Nature má certifikaci Blauer Engel v Německu a přináší výhody pro životní prostředí. Například všechny přísady splňují určitá environmentální kritéria.

Bez škodlivých látek & Vegan

Žádné z našich receptur neobsahují lilial a jsou vyrobeny bez ingrediencí živočišného původu.

Další témata

  • Složení našich výrobků je efektivní z hlediska zdrojů a poskytuje skvělé výsledky čištění.

  • Vedeme pokrok směrem k cirkulární ekonomice vytvářením chytrých obalů ve prospěch lidí a planety.

  • Naše odpovědnost v rámci celého hodnotového řetězce zahrnuje optimalizaci našich přepravních a logistických procesů z hlediska ekologické kompatibility a efektivity zdrojů.