Skip to Content

Odpovědnost

UNICEF

Dětský fond OSN je organizace OSN, která poskytuje humanitární a rozvojovou pomoc dětem po celém světě. Od roku 2019 podporujeme celosvětové výživové programy UNICEF. Od té doby jsme poskytli 28 milionů příspěvků na zdravé stravování ke zlepšení kvality stravování více než 100 tisíc dětí za rok.V roce 2021 pokračujeme s podporou UNICEF ve stejné míře.

Lepší pro životní prostředí

Somat All in One Pro Nature Tabs jsou vyrobeny z 94 % ze surovin přírodního původu a zároveň poskytují 100 % každodenní čistotu Somat. Kromě toho je výrobek zcela bez parfemace a bez benzotriazolů.

Somat All in One Pro Nature Tabs je také šetrný k životnímu prostředí. Výrobek je v Německu označen značkou Blauer Engel a certifikován ekoznačkou EU

Somat All in One Pro Nature Gel je vyroben z 80 % ze surovin přírodního původu a zároveň poskytuje 100 % Somat každodenní čistotu. Výrobek je navíc zcela bez barviv, parfémů a bez benzotriazolů.

Somat Pro Nature ke zdravějšímu, přirozenějšímu a udržitelnému životu.

Bez obsahu škodlivých látek

Žádný náš výrobek neobsahuje lilial. 

Všechny naše výrobky jsou zcela bez fosfátů, a proto přesahují nařízení EU (EU 259/2012) týkající se omezení obsahu fosforečnanů ve výrobcích na mytí nádobí.

Testování na zvířatech

Naše prací a čisticí prostředky netestujeme na zvířatech, ani nepověřujeme třetí strany, aby je testovaly naším jménem. Je však třeba dodržovat právní rámec.

Více se dočtete zde: https://www.henkel.com/brands-and-businesses/laundry-and-home-care/animal-testing

Další témata

  • Od povrchově aktivních látek po parfémy a mnoho dalšího, pečlivě vybíráme naše složky, abychom zajistili nejlepší výkonnostní standardy a zároveň omezili dopad na životní prostředí

  • Používání doma

    Chcete vědět, jak omezit odpad a jak správně používat naše výrobky? Více informací najdete zde

  • Certifikáty

    Na obalech našich výrobků Somat najdete několik log, která označují certifikáty. Více informací se dozvíte zde.